project-image

Bireysel ve Kurumsal Adaylar İçin Özel Dersler

İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca ve Yabancılara Türkçe alanlarında yetişkin ve çocuk öğrencilerimize birebir özel ders vermekteyiz. Konusunda uzman, deneyimli ve gerçek öğretmenlerden oluşan kadromuzla İngilizce özel ders, Almanca özel ders eğitiminizi rahatlıkla Linguist ile karşılayabilirsiniz.

Dil kurslarının klasik sınıf eğitimlerinin aksine özel derslerimiz ile hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Eğitmenlerimiz derslerde tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklandıkları için daha kısa zamanda daha iyi seviyelere gelebilirsiniz. Üstelik derslerinizi Çamlıca'daki merkezimizin haricinde kendi işyerinizde veya evinizde de alabilirsiniz.

Konuşarak öğrenmenin öneminin farkındayız. İngilizce, Almanca ve diğer dillerdeki özel derslerimizde sizleri ilk dersten konuşturmaya çalışarak bu eksiğinizi gidereceğiz. Eğitmlerimiz sayesinde konuşmanın yanı sıra kelime, dilbilgisi, okuma, dinleme ve yazma becerilerinizi de geliştireceksiniz.

Siz de kendiniz veya kurum çalışanlarınız için İngilizce özel ders, Almanca özel ders ve daha birçok dilde özel ders eğitimi istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz yandaki bilgi formunu doldurarak bizim size ulaşmamızı da isteyebilirsiniz.

Size biz ulaşalım

Özel ders eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size bilgi vereceklerdir.