project-image

Kurumsal Online ve İş Yerinde Dil Eğitimi Çözümlerimiz

Ülkemizde faaliyet gösteren yabancı menşeli firmaların artıyor olmasının yanısıra Türk firmalarının da yabancı ortaklıklarla büyümekte olduğunu görmekteyiz. Hangi sektörde olursa olsun bu şirketlerde yabancı dil eksiği gün geçtikçe daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Başta dünya dili İngilizce olmak üzere birçok dilin konuşulması gereken bu gibi iş ortamlarında şirketler çeviri programları kullanma, tercüman çalıştırma gibi geçici çözümler üretmek zorunda kalmaktadır. Sektöre hakim olmayan kişilerin verdiği bu gibi hizmetler ise uzun vadede şirketlerin hem maddi hem de manevi zararlar yaşamasına sebep olmaktadır.

Dışarıdan geçici destek almak yerine işi bilen, deneyimli çalışanlarına yatırım yaparak onları geliştirmeyi tercih eden şirketlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. İşte bu noktada Linguist olarak deneyimli kadromuzla verdiğimiz yabancı dil eğitimleri sayesinde şirketlerin İngilizce ve diğer dillerdeki ihtiyaçlarını kendi bünyelerinde çözmelerine yardımcı olmaktayız.

Yetkili eğitim tedarikçisi olduğumuz şirketlerimizin birçoğunda yerinde eğitim vermekteyiz. İstanbul'da Hadımköy'den Gebze'ye kadar uzanan geniş bir lokasyon yelpazesine sahibiz. Eğitimleri şirketlerin kendi yerinde vermekteki amacımız, şirket çalışanlarının mesai saatlerini bitirdikten sonra yolda vakit kaybetmeden eğitim almalarını sağlamaktır. Bu sayede çalışanlarını derslerimizden maksimum verim elde edebilmektedirler.

Online eğitim ise pandeminin etkisi ile hayatımızda çok önemli bir rol oynamaya başladı. Kurumsal öğrencilerimiz, mesaileri bittikten sonra iş yerinde kalarak derslere katılmak yerine evlerinin konforunda online eğitim alarak hedeflerine çok daha rahat ulaşabilir hale geldiler. Online derslerimizde kullandığımız interaktif materyaller, ders kitaplarımızın online alıştırma platformları, Zoom/Google Meet gibi etkilişimi kolaylaştıran uygulamalar ve %100 canlı yaptığımız dersler sayesinde zaman ve mekan sınırı olmadan eğitimlerimiz son hızla devam etmektedir.

Siz de kurum çalışanlarınız için başta İngilizce grup eğitimleri olmak üzere, İngilizce özel ders, Almanca grup eğitimi, Almanca özel ders ve daha birçok dilde grup veya özel ders eğitimi istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz yandaki bilgi formunu doldurarak bizim size ulaşmamızı da isteyebilirsiniz. Bilgilerinizi paylaşmaktan çekinmeyiniz, sizi ısrarla aramayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Size biz ulaşalım

Kurumsal eğitim çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen formu doldurun. Kurumsal eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size bilgi vereceklerdir.